bos

Reklam Bilgileri

Neden kktcarabam.com’a reklam vermeliyim?

Çünkü herkes kktcarabam.com’da!

kktcarabam.com, Kıbrıs’ta otomobil ilanlarınızı geniş kitlelere ulaştırmanın en garanti ve en düşük maliyetli yollarından biridir. Her türlü otomobil, motosiklet ve ticari araç kategorisine sahip olan kktcarabam.com binlerce ilan içeriği ve bünyesindeki gerek oto galeri gerekse bayileri ile Kuzey Kıbrıs’ın en aktif ilan platformudur. Kuzey Kıbrıs’ın lider konumundaki kktcarabam.com beraberinde farklı eğitim seviyelerine sahip, her yaş ve her gelir grubundan kişilerin platforma gelmesini sağlamaktadır. Ve sitemize gelen bu kitle Kıbrıs’taki internet kullanıcılarının büyük bir bölümünü kapsamaktadır. Rakamlarla ifade etmek gerekirse kktcarabam.com Google analitik değerlerinde Kıbrıs’ta büyük bir alanı kapsamaktadır.

kktcarabam.com, Kıbrıs’taki yüksek ziyaretçi sayısı, hizmet verdiği oto galeri ve bayiler ile Kıbrıs otomobil piyasasının nabzını tutmaktadır. Örneğin arabasını değiştirmek isteyen bir kişi eski arabasını kktcarabam.com platformundan sattığı gibi yeni arabasını da yine kktcarabam.com üzerinden buluyor.

Kısacası kktcarabam.com Kıbrıs otomobil sektörünün nabzını tutuyor.


BANNER ALANLARI

 

Ana Sayfa Banner Alanı

Alışverişe çıkanlar için işlek caddelerdeki mağaza vitrinleri vazgeçilmezdir. kktcarabam.com ana sayfa vitrini de böyle bir cazibe merkezidir. Her gün binlerce kez görüntülenen bu sayfada yer alacak reklamınız hizmetiniz veya ürününüzün Kıbrıs’ta geniş kitleye ulaşmasını sağlayacak, marka bilinirliliğinize çok büyük oranda katkıda bulunacaktır.

Arama Sonuç Sayfaları Banner Alanı

Ziyaretçiler genellikle aradıkları ürünle ilgili ilanları listeler ve bu ilanların özelliklerini incelerler. Bu nedenle marka veya ürününüzle ilgili ilanların arama sayfalarında yer alacak reklamınız ile direkt hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

İlan Detay Sayfası Banner Alanı

Vermiş olduğunuz hizmet veya satmış olduğunuz ürünle bağlantılı olarak kktcarabam.com’da bulunan ilanların detay sayfalarına reklamlarınızı verebilirsiniz. Böylece potansiyel hedef kitlenize direkt ulaşıp markanızı veya ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Ayrıca Kıbrıs’ta her gün binlerce kişinin takip ettiği bu sayfalarda marka bilinirliliğinizi de düşük maliyetlere yükseltebilirsiniz.

 

HİZMETLERİMİZ

Reklam

KKTCARABAM İLETİŞİM

Telefon: +90 548 876 2626
Telefon: +90 392 225 2930
Fax: +90 392 225 2928
[email protected]
ssl %100 Güvenli Ödeme Garantisi
© 2007-2021 KKTCarabam.com Troya Trading Ltd. Ürünüdür.
Bu internet sitesinin kullanıcıları Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası ile Bireysel Üyelik Sözleşmesi veya Kurumsal Üyelik Sözleşmesi 'ni kabul etmiş sayılırlar
KKTCarabam.com'da kullanıcılar tarafından oluşturulan bütün içerikler, bilgi ve yorumların yayınlanması ve doğruluğu ile ilgili tüm yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. İlanlara ait içeriklerin yorum ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından dolayı kktcarabam.com asla sorumlu tutulamaz. İlanlarla ilgili sorularınızı ilan sahipleriyle iletişime geçip sorabilirsiniz.