bos

Hakkımızda

KKTCARABAM.COM Hakkında;

KKTCARABAM.COM Kuzey Kıbrıs'ta kullanıcılarına kesintisiz, hızlı ve yüksek kaliteli hizmet sunan, detaylı ve güncel otomobil, motosiklet ve ticari araç ilanları ile Kıbrıs otomobil sektöründe zirvede olan, milyonlarca ziyaretçi potansiyeli ile en hızlı sonuç veren otomobil ilan sitesidir.

2004 Yılında çalışmalarına farklı alan adları ile başlamış ve 2007 Yılından bu yana yoluna KKTCARABAM.COM olarak devam etmiştir. KKTCARABAM.COM Kuzey Kıbrıs’ta 2007’den buyana sürekli ilerleme ve gelişme prensibi ile faaliyetlerine devam etmiş ve Kıbrıs’ta otomotiv sektöründe ilkleri gerçekleştirmiştir.

KKTCARABAM.COM’un en büyük hedefi kullanıcılarının güncel ve detaylı ilanlar arasında arama yaparak ihtiyaç duydukları otomobillere kolayca ulaşabilmeleri, araçlarını hızlı, pratik ve çok düşük maliyetlerle satabilmeleridir. KKTCARABAM.COM bu ilkelerinden yola çıkarak Kıbrıs otomobil sektöründeki zirveyi korumaktadır.

Misyonumuz, sürekli geliştirmekte olduğumuz özelliklerimiz ve eklentilerimiz ile araç sahiplerine ve kurumsal firmalarımız olan Galeri ve Bayilerimize pratik, görsel açıdan zengin, teknik açıdan yüksek kalitede, müşteri hizmetleri ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek donanımda ve kesintisiz hizmet vermektir.

2007 Yılından buyana kesintisiz hizmet ve Kıbrıs’ta en çok araba alım satımı yapılan otomobil ilan sitesi olarak KKTCARABAM.COM her zaman yanınızda!


Fikirlerinize özgürlük sunuyoruz.

Kariyerine yeni bir yön vermek isteyen yetenekli profesyoneller..

KKTCARABAM.COM ’un başarılı dünyasında sizi de aramızda görmek isteriz.

Yeni fikir ve projelerinizle daha da ileriye gitmeye ne dersiniz??

[email protected] Tel: +90 392 225 2930 Fax : +90 392 225 2928 


Troya Trading Ltd.

Alt yapı yazılım uzmanı https://www.mutluarici.com

HİZMETLERİMİZ

Reklam

KKTCARABAM İLETİŞİM

Telefon: +90 548 876 2626
Telefon: +90 392 225 2930
Fax: +90 392 225 2928
[email protected]
ssl %100 Güvenli Ödeme Garantisi
© 2007-2021 KKTCarabam.com Troya Trading Ltd. Ürünüdür.
Bu internet sitesinin kullanıcıları Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası ile Bireysel Üyelik Sözleşmesi veya Kurumsal Üyelik Sözleşmesi 'ni kabul etmiş sayılırlar
KKTCarabam.com'da kullanıcılar tarafından oluşturulan bütün içerikler, bilgi ve yorumların yayınlanması ve doğruluğu ile ilgili tüm yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. İlanlara ait içeriklerin yorum ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından dolayı kktcarabam.com asla sorumlu tutulamaz. İlanlarla ilgili sorularınızı ilan sahipleriyle iletişime geçip sorabilirsiniz.