Tüm Haberler

Dilediğiniz Jaguar ve Land Rover kullanılmış otomobil Borusan Oto farkı ile

2008 yılından beri Jaguar ve Land Rover distribütörlüğünde hizmet veren Borusan Oto Kıbrıs Ltd. sıfır araç satışına ve kullanılmış oto satışına ek olarak Yurtdışından ithal araç satışına başlamış bulunmaktadır. Onaylı servis geçmişi, kilometre garantisi Borusan Oto güvencesi ile satışa sunulacaktır. Dilediğiniz Jaguar ve Land Rover kullanılmış otomobile  Borusan Oto farkı ile size özel sipariş geçerek sahip olabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Reklam Sigorta Yayınlama

BİZE ULAŞIN

Telefon: +90 392 227 2032
Faks:     +90 392 227 1928
[email protected]
ssl %100 Güvenli Ödeme Garantisi
© 2007-21 KKTCarabam.com Troya Trading Ltd. ürünüdür.
Bu internet sitesinin kullanıcıları Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası ile Bireysel Üyelik Sözleşmesi veya Kurumsal Üyelik Sözleşmesi 'ni kabul etmiş sayılırlar
KKTCarabam.com'da kullanıcılar tarafından oluşturulan bütün içerikler, bilgi ve yorumların yayınlanması ve doğruluğu ile ilgili tüm yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. İlanlara ait içeriklerin yorum ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından dolayı kktcarabam.com asla sorumlu tutulamaz. İlanlarla ilgili sorularınızı ilan sahipleriyle iletişime geçip sorabilirsiniz.