Tüm Haberler

2018’de hedef yine premium segment liderliği !

Jaguar ve Land Rover markalarının KKTC’de satış ve servis yetkilisi olan ve  her geçen yıl artan satış grafiği ile fark yaratarak ilerleyen Borusan Oto Kıbrıs, 2018 yılına SUV pazarında lider konumda başladı. Segmentine katılan yeni modellerle ürün gamını genişleterek lüks kitlenin beğenisini kazanmaya devam ederken, aynı zamanda kurumsal iş sahasında örnek oluşturmaya devam ediyor.

Borusan Oto Kıbrıs, geçtiğimiz yıl 2,5 milyon TL yatırım ile yenilenereközel lounge alanı, araç teslim alanı, aksesuar ve butik standlarıyla dünya standartlarındaki konsepti ile KKTC’nin en prestijli showroomuna sahip oldu.Modern tasarım ve gelişmiş teknoloji ile üretilen modellerine, 2017 yılındaLand Rover Yeni Discovery ve Range Rover Velar modellerini de katarak dikkat çekerken, 2018 yılında da Jaguar’ın yeni üyesi kompakt SUV modeli  E-Pace’i görücüye çıkarmanın heyecanı içinde. Kurumsal kimliğiyle, sanata, insana ve çalışana verdiği değerler ile tarihi, hem Türkiye’de hem de dünyada örnek teşkil etmiş olan Borusan, otomotiv alanında Kıbrıs’taki faaliyetlerini de aynı değerler ile yürüterek hem kalkınmaya hem kurumsallaşmaya örnek oluyor.

Jaguar ve Land Rover Satışlarında %21 Artış!

Borusan Oto Kıbrıs’ın Şube Müdürü Özden Mehmed; ‘ Çalışana ve müşteriye verdiğimiz değer ile ‘önce insan’ politikasında yürüttüğümüz çalışma alanımızda, Jaguar ve Land Rover gibi iki büyük dünya markasıyla hizmet veriyoruz.10 yıldan beri faaliyet gösterdiğimiz Kuzey Kıbrıs’ta beklentileri iyi analiz ederek hiç durmadan çalıştık, 2017 yılında satışlarımızı %21arttırarak hedefimizin üzerine çıktık ve bu bize Kıbrıs halkı için, doğru zamanda doğru şeyleri yaptığımızın kanıtını oluşturdu. Yenilen showroom, artan personel sayısı ve yeni modellerimiz ile premium segmentin sınırlarını zorlayarak hedeflerimiz ve müşteri memnuniyeti için çalışmaya devam edeceğiz, 2018’de ise Jaguar E-Pace ile Jaguar satışlarında %30 artış  hedeflemekteyiz ’ dedi.

HİZMETLERİMİZ

Reklam Sigorta Yayınlama

BİZE ULAŞIN

Telefon: +90 392 227 2032
Faks:     +90 392 227 1928
[email protected]
ssl %100 Güvenli Ödeme Garantisi
© 2007-20 KKTCarabam.com Troya Trading Ltd. ürünüdür.
Bu internet sitesinin kullanıcıları Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası ile Bireysel Üyelik Sözleşmesi veya Kurumsal Üyelik Sözleşmesi 'ni kabul etmiş sayılırlar
KKTCarabam.com'da kullanıcılar tarafından oluşturulan bütün içerikler, bilgi ve yorumların yayınlanması ve doğruluğu ile ilgili tüm yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. İlanlara ait içeriklerin yorum ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından dolayı kktcarabam.com asla sorumlu tutulamaz. İlanlarla ilgili sorularınızı ilan sahipleriyle iletişime geçip sorabilirsiniz.