2022 Model Toyota Venza Nightshade Sürümü'ne Merhaba Deyin!

13 Mayıs 2022, 17:38

Toyoto Venza modelini 2021 yılında yenilemişti ve otomobil dünyasında önemli yer bulmuştu. Marka artık Venza modeleni tazelemek gerektiğini düşünüyor ve alımlı crossover için Nightshade Edition’u getiriyor.
Toyoto otomobil üreticisinin ürün portföyündeki çoğu görünüm paketinin Nightshade Edition olarak adlandırdığını biliyoruz. XLE donanım seviyesine dayanan Nightshade Edition’da kapı kolları ve aynalar için daha fazla siyah renk bulacaksınız. Ön paneller de siyah renge bürünmüş vaziyette geliyor.
Toyota, 2022 Venza Nightshade Edition’ı üç farklı Premium renkte sunuyor. Tekerler 19 inç jantlar üzerinde geliyor ve yine siyah renk üzerinde vücut buluyorlar.
Aracın iç mekanına geldiğimizde ise Nightshade yükseltmesine rastlamıyoruz. Yine de Xle donanım seviyesine daha fazla standart donanım ekliyor. Buna ek olarak sekiz yönlü elektrikli yolcu koltukları ve 10 inçlik multimedya ekranına standart olarak sahip olacaksınız.
Toyota Safety Sense 2.5 de standart olarak hız sabitleyici, otomatik acil frenleme ve şeritte kalma asistanı gibi çok çeşitli sürücü güvenlik ve yardımcı özellikleri paketin öne çıkanları arasında. Büyük panoramik tavanı ile göz alıyor elbette ki cam tavan da bir seçenek.

Sayfa 0.5832 saniyede oluşturuldu.