kktcarabam.com Hakkında

kktcarabam.com Kuzey Kıbrıs'ta kullanıcılarına kesintisiz, hızlı ve yüksek kaliteli hizmet sunan, detaylı ve güncel otomobil, motosiklet ve ticari araç ilanları ile Kıbrıs otomobil sektöründe zirvede olan, milyonlarca ziyaretçi potansiyeli ile en hızlı sonuç veren otomobil ilan sitesidir.
2004 Yılında çalışmalarına farklı alan adları ile başlamış ve 2007 Yılından bu yana yoluna kktcarabam.com olarak devam etmiştir. kktcarabam.com Kuzey Kıbrıs’ta 2007’den buyana sürekli ilerleme ve gelişme prensibi ile faaliyetlerine devam etmiş ve Kıbrıs’ta otomotiv sektöründe ilkleri gerçekleştirmiştir.
kktcarabam.com’un en büyük hedefi kullanıcılarının güncel ve detaylı ilanlar arasında arama yaparak ihtiyaç duydukları otomobillere kolayca ulaşabilmeleri, araçlarını hızlı, pratik ve çok düşük maliyetlerle satabilmeleridir. kktcarabam.com bu ilkelerinden yola çıkarak Kıbrıs otomobil sektöründeki zirveyi korumaktadır.
Misyonumuz, sürekli geliştirmekte olduğumuz özelliklerimiz ve eklentilerimiz ile araç sahiplerine ve kurumsal firmalarımız olan Galeri ve Bayilerimize pratik, görsel açıdan zengin, teknik açıdan yüksek kalitede, müşteri hizmetleri ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek donanımda ve kesintisiz hizmet vermektir.
2007 Yılından buyana kesintisiz hizmet ve Kıbrıs’ta en çok araba alım satımı yapılan otomobil ilan sitesi olarak kktcarabam.com her zaman yanınızda!

Fikirlerinize özgürlük sunuyoruz.
Kariyerine yeni bir yön vermek isteyen yetenekli profesyoneller..
kktcarabam.com ’un başarılı dünyasında sizi de aramızda görmek isteriz.
Yeni fikir ve projelerinizle daha da ileriye gitmeye ne dersiniz??

Sayfa 0.0884 saniyede oluşturuldu.