Yardım (SSS)

Üye Ol sayfamızdan hesabınızı oluşturabilirsiniz.
Üyelik oluşturmadan önce “Bireysel Üyelik Sözleşmesi” ni incelemenizi öneriyoruz.
Üyelik işlemi için gereken bilgileri doldurduktan sonra kayıt işlemi ile birlikte kktcarabam.com’da hesap sahibi olabilirsiniz.

Ücretsiz ilan verebilmek
Takip ettiğiniz bir ilanı favorilerinize ekleyebilmek
Takipteki bir ilanla ilgili ilan sahibi ile mesajlaşabilmek
Üyelere özel hizmet ve kampanyalardan faydalanabilmek için.

Hesap oluştururken adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi ve şifrenizi eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekiyor. Üyelik doğrulama süreçleri açısından özellikle mail ve telefon numaranızın doğruluğundan emin olmanızı tavsiye ediyoruz.
E-posta adresiniz güncel olarak kullandığınız ve erişebileceğiniz bir adres olmalı. Hesap doğrulama maili ve size özel tüm bilgilendirmeler bu adrese gidecektir.
Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, en az 1 harf ve 1 rakam içermeli, kolay tahmin edilemeyen bir yapıda olmasını tavsiye ediyoruz.
Hesap bilgilerinizi doldurduktan sonra e-posta adresinize göndereceğimiz “Hesabınızı Onaylayın” linkine tıklayarak hesabınızı tamamlayabilirsiniz.
Hesap bilgilerinizi doldurduktan sonra kayıtlı telefon numaranıza telefon doğrulama kodu gönderilecektir. Gelen kodu girmeniz halinde telefonunuz sistem tarafından onaylanacaktır.
Bireysel hesap ile sadece bireysel işlemler yapabilirsiniz, bu hesap hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz.

kktcarabam.com'a üye olurken belirlediğiniz e-posta adresiniz geçersiz ya da yanlış yazılmış olabilir. Böyle bir durumda, üyeliğinizin geçerli olması için gerekli olan onay e-postası size ulaşamayacaktır. E-posta adresini doğru yazmanıza rağmen yine onay e-postası gelmediyse, kullandığınız e-posta sağlayıcısının ya da programının 'junk', 'bulk' ya da 'spam' klasörlerini kontrol etmenizi öneririz.

kktcarabam.com’a ilan verebilmek için bireysel veya kurumsal üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Ücretsiz olan bireysel üyeliklerde sistem tarafından belirlenen adet kadar ücretsiz ilan verilebilmektedir.
Kurumsal üyelerimiz ise seçtikleri pakette belirtilen sayıda ilan verebilirler.

kktcarabam.com’a ilan verebilmek için üye girişi yaptıktan sonra “İlan Ver” linkine tıklamanız yeterlidir. Açılan sayfada ilanınıza dair istenen bilgileri girme, fiyat ve ürün detaylarını belirleme, fotoğraf ekleme, satışınızı hızlandıracak doping seçeneklerini belirleme gibi işlemleri tamamladığınızda ilanınız yayına hazır hale gelecektir. İlanlarınız tüm detayıyla teknik ekibiz tarafından kontrol edilecek ve kurallara uygun ise en geç 24 saat içerisinde onaylanacaktır. İlanınız onaylandığında veya kabul edilmediği taktirde sisteme kayıtlı mailiniz üzerinden bilgilendirileceksiniz.

İlanınızı sattıysanız üyelik girişi sağladıktan sonra Bana Özel sayfasında ilanınızın yanındaki işlemler menüsünden ilanınızı silebilirsiniz.
Veya ilanınızı satmaktan bir süreliğine vazgeçtiyseniz pasife alabilir ve satış listesinde görünmesini engelleyebilirsiniz. Aynı menüden dilerseniz ileri zamanlarda tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

kktcarabam.com’a her gün yeni ilanlar eklenmektedir. İlanınızın bu ilanlar arasında görünürlüğünü arttırmak ve daha çabuk satılmasını istiyorsanız doping paketlerimizden satın alabilirsiniz.

İlginizi çeken fakat daha sonra satın almayı planladığınız ilanları “Favori İlanlar” listenize alabilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanları bana özel sayfasındaki favori ilanlar bölümünden takip edebilirsiniz.

kktcarabam.com hatalı, kötü niyet, eksik veya kurallara aykırı bilgi içeren ilanları yayınlamamaktadır.
Hatalı Fiyat: Fiyat bilgisi hatalı, şüpheli veya yanıltıcı girildiği için ilanınız editörlerimiz tarafından reddedilmiştir. Doğru fiyat bilgilerini girerek ilanınızı güncelleyebilir yeniden onaya gönderebilirsiniz.
Hatalı Ad ve Soyadı Bilgisi: Ad Soyad bilgileri hatalı veya eksik girildiği için ya da rumuz veya takma isim kullanmanız nedeniyle reddedilmiş olabilirsiniz.
Hatalı ya da Uygunsuz Görsel İçerik: İlan için yüklenen fotoğrafların ürünle ilişkili olmaması, insan görseli içermesi gibi kurallara aykırı durumlar halinde onaylanmamıştır.
Tekrarlı Birden Fazla İlan: Aynı ürün için birden fazla sayıda ilan girişi yapmış olmanız sebebiyle ilanınız onaylanmamış olabilir.
Eksik Bilgi: İlanınız yeterli bilgi ve içeriğe sahip değilse onaylanmamış olabilir.

Onaya göndermiş olduğunuz ilanlar editörlerimiz tarafından kontrol edilmekte ve ortalama onay süresi 2 saattir, en geç 24 saat içerisinde yayında olacaktır.

kktcarabam.com’da bireysel üyelerin ilan vermesi ücretsizdir. Oto alım satımı yapan galeri ve bayilerin, yedek parça ve aksesuar satışı yapan şirketlerin ve buna benzer ticari amaçlı yapılan tüm satışlar için kurumsal üye olunması gerekmektedir.

Sayfa 0.1015 saniyede oluşturuldu.