Tüm Haberler

Yeni BMW Z4, konsept modeliyle karşımızda!

Yeni BMW Z4, konsept modeliyle karşımızda!

BMW Group tasarım direktörü Adrian van Hooydonk tanıtımda; “Z4 Concept, gelecek yılki üretim modelinin nasıl olacağını gösteren bir ipucu veriyor. Modelimiz BMW’nin yeni tasarım dilini tüm açıklığıyla ifade ediyor.” şeklinde konuştu.
BMW Z4 konseptinin tasarımına göz attığımızda ise Hooydonk’u doğrulayan detaylar karşımıza çıkıyor. Kama formundaki çizgiler aracın yan profilini ve kaputunu sararken, kaputtaki çizgiler birer hava yarığı oluşturarak değişik bir hava katmış. Karbon fiberden üretilen ön-arka difüzörler ve geniş fren havalandırmaları da dikkat çeken unsurlar arasında yer alıyor. 20 inç boyutundaki negatif offset jantları, Michelin Pilot Sport Cup 2 lastikler çevreliyor.

Sade ve sportif tasarlanan iç mekan dikkat çekiyor

BMW Z4 konseptinin iç mekanına geçtiğimizde oldukça sade bir tablo gözlemleniyor. İç mekanın hemen her yerinde görülen Alcantara ve deri malzemeler çift renk düzeniyle oldukça şaşırtıcı görünüyor. Üç kollu direksiyon simidi, kırmızı renkli start-stop kontrolü ve büyük vites kulakçıkları fütüristik bir hava katmış. Hız göstergesi ise tam boy TFT ekran ile mükemmel görünüyor.
BMW Z4’ün üretim versiyonunda dört ve altı silindirli motorlara altı ileri manuel ve yedi-sekiz ileri otomatik şanzımanların eşlik etmesi bekleniyor. BMW’nin tüm modellerinde olduğu gibi Yeni BMW Z4 de çok yakında Çangar Motors showroomundaki yerini alacak.

HİZMETLERİMİZ

Reklam Sigorta Yayınlama

BİZE ULAŞIN

Telefon: +90 392 227 2032
Faks:     +90 392 227 1928
[email protected]
ssl %100 Güvenli Ödeme Garantisi
© 2007-18 KKTCarabam.com Troya Trading Ltd. ürünüdür.
Bu internet sitesinin kullanıcıları Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası ile Bireysel Üyelik Sözleşmesi veya Kurumsal Üyelik Sözleşmesi 'ni kabul etmiş sayılırlar
KKTCarabam.com'da kullanıcılar tarafından oluşturulan bütün içerikler, bilgi ve yorumların yayınlanması ve doğruluğu ile ilgili tüm yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. İlanlara ait içeriklerin yorum ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından dolayı kktcarabam.com asla sorumlu tutulamaz. İlanlarla ilgili sorularınızı ilan sahipleriyle iletişime geçip sorabilirsiniz.