Tüm Haberler

Eylül Ayına kadar Jaguar XE sahibi olan herkes 2 kişilik bir hafta tatil kazanıyor!

Eylül Ayına kadar Jaguar XE sahibi olan herkes 2 kişilik bir hafta tatil kazanıyor!

Borusan Oto Kıbrıs, yeni modelleri, insan odaklı satış ve servis hizmetleriyle müşteri memnuniyeti adına son hızla çalışmalarına devam ediyor.

Temmuz ayı itibari ile yeni bir kampanya ile karşımıza çıkarak tatil severleri de unutmayan Borusan Oto Kıbrıs, Eylül ayına kadar, son derece lüks ve performansın ayrıcalıklı gücünü hissettiren ve ödeme kolaylığı ile karşımıza çıkan Jaguar XE satın alacak müşterilerine, Ekim ayında kullanılmak üzere Kaya Artemis Resort&Casino’da bir haftalık her şey dahil tatil fırsatı sunuyor.

Bu renkli kampanya detaylarını artık Gazimağusa’da bulunan City Mall‘den de öğrenebilir, Ağustos ayı boyunca Jaguar XE modelini AVM’nin giriş katında yakından görüp inceleyebilirsiniz,

City Mall’e gitmek isteyenler için Jaguar ve Land Rover araçlarla shuttle hizmeti de vermekten çekinmeyen Borusan Oto Kıbrıs, Jaguar’ın tüm meraklılarını City Mall’e davet ediyor. Ayrıca Ağustos ayı boyunca herkesAVM’de bulunan Borusan Oto Kıbrıs standına başvurarak Jaguar XE’i test ederek bu eşsiz deneyimi yaşayabilir.

HİZMETLERİMİZ

Reklam Sigorta Yayınlama

BİZE ULAŞIN

Telefon: +90 392 227 2032
Faks:     +90 392 227 1928
[email protected]
ssl %100 Güvenli Ödeme Garantisi
© 2007-18 KKTCarabam.com Troya Trading Ltd. ürünüdür.
Bu internet sitesinin kullanıcıları Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası ile Bireysel Üyelik Sözleşmesi veya Kurumsal Üyelik Sözleşmesi 'ni kabul etmiş sayılırlar
KKTCarabam.com'da kullanıcılar tarafından oluşturulan bütün içerikler, bilgi ve yorumların yayınlanması ve doğruluğu ile ilgili tüm yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. İlanlara ait içeriklerin yorum ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından dolayı kktcarabam.com asla sorumlu tutulamaz. İlanlarla ilgili sorularınızı ilan sahipleriyle iletişime geçip sorabilirsiniz.