Tüm Haberler

Borusan Oto’dan KDV Desteğine Ek %10 Fırsat İndirimi

Borusan Oto’dan Jaguar ve Land Rover’larda KDV Desteğine Ek Cazip Fırsatlar

Borusan Oto Kıbrıs, yeni yıla Jaguar veya Land Rover sahibi olarak girmek isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Hükümetin yılın son çeyreğinde yürürlüğe soktuğu KDV desteğine ek olarak Borusan Oto Kıbrıs da tüm Jaguar ve Land Rover modellerinde geçerli olmak üzere ilave %10 fırsat indirimi yapıyor.
Yılın son 3 ayında otomotiv sektörünü canlandırmak üzere başlatılan KDV destekleriyle, 1600 cc’ye kadar olan otomobillerde uygulanan KDV oranı %5’e , 1600-2000 cc arasındaki otomobiller için uygulanan KDV oranı %10’a düşürüldü. Hükemetin KDV desteklerine ilaveten %10 fırsat indirimi sunan Borusan Oto Kıbrıs, çok cazip fiyatlarla Jaguar veya Land Rover almak isteyenleri showroomunda bekliyor.

HİZMETLERİMİZ

Reklam Sigorta Yayınlama

BİZE ULAŞIN

Telefon: +90 392 227 2032
Faks:     +90 392 227 1928
[email protected]
ssl %100 Güvenli Ödeme Garantisi
© 2007-19 KKTCarabam.com Troya Trading Ltd. ürünüdür.
Bu internet sitesinin kullanıcıları Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası ile Bireysel Üyelik Sözleşmesi veya Kurumsal Üyelik Sözleşmesi 'ni kabul etmiş sayılırlar
KKTCarabam.com'da kullanıcılar tarafından oluşturulan bütün içerikler, bilgi ve yorumların yayınlanması ve doğruluğu ile ilgili tüm yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. İlanlara ait içeriklerin yorum ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından dolayı kktcarabam.com asla sorumlu tutulamaz. İlanlarla ilgili sorularınızı ilan sahipleriyle iletişime geçip sorabilirsiniz.